Kemba Öğrenci Yurdu
Eğitim hayatını Girne’de devam ettirecek olan gençleri huzur, güven ve kaliteyi bünyesinde barındırmakta olan, evlerini aratmayan sıcak ortamı ile ağırlamaktan büyük mutluluk duymakta ve keyif almaktayız. Sosyal hayatın gereklerine uygun olarak dekore edilmiş hem yaz hem de kış günlerinde bir arada sohbet edebilme imkânı buldukları, eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlayan sosyal salonları bulunmaktadır.
Kemba Öğrenci Yurdu
Yeşillikler ile misafirlerini karşılayan yurdumuz huzurun kapılarını sizlere ardına kadar açmaktadır. Yurdumuzun her yerinde arkadaşlarınız ile birlikte vakit geçirebilmenize olanak sunan mekânlar bulunmaktadır.
Kemba Öğrenci Yurdu
Hem iç hem de dış mekânda kendinizi dinleyerek kimi zaman arkadaşlarınızla beraber vakit geçirebileceğiniz, sohbet edebileceğiniz kimi zamanda kitabınızı alarak kendinize ait bir zaman geçirmenize olanak sağlayacak olan eşsiz bir ortama sahiptir. Yurdumuz konumu itibari ile hem okula hem de şehir merkezine yakın bir noktada konuşlanmıştır.
Kemba Öğrenci Yurdu
Girne’de yaz ayları oldukça çok çabuk gelmekte ve sıcak geçmektedir. Bu sıcak günlerde derslerin ardından havuzda, havuz kenarında vakit geçirmek yorucu derslerin ardından dinlenmenizi sağlayacaktır. Yurdumuzda öğrencilerimiz havuzu sadece dinlenmek amacı ile değil aynı zamanda spor amaçlı olarak da kullanma olanağına sahiptir.
Kemba Öğrenci Yurdu
Her gün temizlenmekte olan odalarımız konfor ve hijyen açısından evinizi aratmayacağını garanti ediyoruz. Ortopedik yataklarımız, canlı renklere sahip yatak örtülerimiz ile huzurlu bir gece uykusunun ardından güne daha dinamik ve zinde başlayacaksınız. 52 odaya sahip olan yurdumuzda odalarımızda kullanılan eşyalar sağlığa zarar vermeyen maddelerden üretilmiştir. Yine odalarımızın her birinde kendine ait 24 saat sıcak suyu olan banyosu bulunmaktadır. Odalarımız, balkonlu olup aynı zamanda karanlık odamızda bulunmamaktadır. Gün ışığından maksimum yararlanmanızı sağlayan konumu, güneşin odanızda gezinmesine olanak sağlamaktadır.
Kemba Öğrenci Yurdu
Teras bölümü yine arkadaşlarınız ile bir araya gelmenizi sağlayan en güzel köşelerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yorucu derslerin ardından, öğrencilerin dinlenebilmeleri olanaklar sunan yurdumuz her yerden gelen misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için beklemektedir.

Kemba öğrenci yurdu odalarının hepsinde yaşam koşullarının en üst seviyede korunmasını sağlayacak kalitede ve özelliklerdeki fiziksel imkanların eksiksiz olarak sağlanması için özen gösterilmiştir. 52 oda kapasiteli yurt içerisindeki tüm eşyalarda, sağlığa zarar vermeyen malzemelerden üretilmiş olanları tercih edilmiştir.

Yüzme havuzu, teras ve bahçe düzenlemesi öğrencilerin keyifle kullanabileceği şekilde yapılmıştır. Bir tatil köyü rahatlığı ve konforunu sunan yurdun fiyatları Kıbrıs yurt fiyatları karşılaştırmasında, sunduğu imkanlara göre en uygun fiyat avantajına sahiptir.

Her odada standart olarak klima ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Her odanın kendisine ait banyosu ve her öğrencinin kendisine ait kilitli dolabı, çalışma masası ve konforlu yatağı bulunmaktadır. Tüm bu fiziksel imkanların yanında, şehir merkezine ve okula çok yakın mesafededir.