Kemba Kız Öğrenci Yurdu


Kıbrıs’ta okuyacak olan çocuğunuzun güvenli, sosyal ve huzurlu bir ortamda kalması isteğinizi eksiksiz yerine getirecek olan Kemba kız yurdu ile gözünüz arkada kalmayacak.

İster tek kişilik isterse iki kişilik odalarda kalınabileceği gibi, tüm misafirlerimiz yurdun havuz, teras, doğa ve huzur imkanlarından yararlanabilmektedir. Kemba öğrenci yurtlarının en önemli özelliği okula yürüme mesafesi uzaklığında olmasıdır. Beş dakikada okula yürünebilmektedir.

Şehrin yerleşimine göre de merkezi konumda olan yurt çevresinde ihtiyaç duyulan her şeye kolayca ulaşılabilmektedir. Yurdun kendisine ait açık yüzme havuzu bulunmakta olup, yurdun kapasitesi 52 öğrenciyle sınırlıdır.

Yurt İmkanları

 • Girne Amerikan Üniversitesi’ne 5 dk.
 • Özel Yüzme Havuzu
 • Bahçe
 • TV Salonu
 • Odalarda Banyo
 • İnternet (Kablosuz Ağ)
 • Çalışma Masası
 • Kişisel Dolap
 • Dağ ve Deniz Manzaralı
 • Klimalı Odalar
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Hızlı Ulaşım
 • Yangın Alarmı

Kemba Öğrenci Yurtları

Kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmeye hazır mısınız?

Kalabalık Olmayan Sosyal Bir Ortam

Kemba kız ve erkek öğrenci yurdunun çok kalabalık olmayı engelleyen kapasitesi, her zaman sessiz ve huzurlu bir ortamı öğrencilerimize sunmaktadır. Odalar dağ ve deniz manzaralı olduğundan sıkılmadan, bunalmadan eşsiz doğal güzellikler arasında öğrencilerin ders çalışması mümkün olmaktadır.

Denize, okula, şehir merkezine oldukça yakın olan yurdun konumu, sosyal yaşantının da aktif olmasına olanak vermektedir. 24 saat sıcak suyun olduğu klimalı ve manzaralı odalarda okumak ve yaşamak çocuğunuz için vazgeçilmez bir deneyim olacaktır.

Kıbrıs devlet yurtları ve okul yurtları ile karşılaştırmalı bilgiye sayfamızdan ulaşabilir, yurdumuzun diğerlerinden farklı yönlerini inceleyebilirsiniz. Yurt kavramına yepyeni bir tanım getiren yurdumuzdaki öğrenciler burayı sadece barınmak için kullanmamaktadır. Öğrenciler yurdumuzda yaşamaktadırlar.

En İyisini İsteyenlere Eksiksiz Hizmet

Öncelikle yurdun manzaralı ve klimalı odaları, sağlığa zarar vermeyen malzemelerden üretilmiş eşyalarla hazırlanmış odaları, 24 saat sıcak suyu gibi fiziksel koşullar, yurdun tüm odalarında eksiksiz olarak sağlanmıştır.

Trafikten ve gürültüden uzak konumu ile yurdun bir tatil köyü havasında olmasını sağlamaktadır. Şehrin karmaşasından uzak, okula beş dakika yürüme mesafesindeki yurdumuz, Kıbrıs yurt fiyatları arasında oldukça uygun rakamlarla siz karşılamaktadır.

Kıbrıs öğrenci yurtları arasında fiyat karşılaştırmasının yanında fiziksel imkanları, okula uzaklığı veya şehir merkezine uzaklığı, odalarda sağlanan fiziksel koşulların kalitesi gibi tüm özelliklerini incelemelisiniz. Kemba öğrenci yurtları sizlere uygun fiyat avantajı sunarken, nakit ödeme yaptığınızda anında indirim kazanabilmektesiniz.

Öğrenci Yorumları


Öğrenciler için her türlü detay düşünülerek hazırlanmış bir yurt olması özellikle istediğimizin verilmesini sağlıyor. Bir yurttan daha fazlasını sunması da eğitimde özellikle yurt içerisinde istediğimiz her imkana sahip olmamıza yardımcı oluyor.

Filiz BalcıÖğrenci

Bahçesi ve ayrıca yurdun manzarası hem dinlendirici hem de motive edici oluyor. Ayrıca yaz aylarında havuzun olması da derslerden bunaldıkça tatilde gibi hissetmemizi sağlıyor. Yurt hizmetleri sayesinde özellikle istediğimizden daha fazlasını elde edebiliyor. Odalarımız ihtiyacımız olan en konforlu şekilde donatıldığından aldığımız hizmetten memnunum. Yurt içerisinde gösterilen itina sayesinde evimizdeki huzuru bulduğumuz ortam oldu.

Mehtap ŞenerÖğrenci

Üniversiteye yakın olması özellikle ulaşım konusunda daha etkili oluyor. Yurdun sunduğu imkanlarda talep ettiğimiz her ayrıntıyı karşılıyor. Uygun fiyatlı olması da ayrı bir detay… Ayrıcalıklı olduğunuzu yurdun her hizmetinde net olarak hissedebilirsiniz.

Hande HanoğluÖğrenci